تبلیغات

Base-Program.Com | Programming Project DataBase | Leraning Visual Basic 6 , C - دانلود کتاب آموزش کاربردی توابع ویژوال بسیک دات نت :

مترجم سایت


آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

Base-Program.Com | Programming Project DataBase | Leraning Visual Basic 6 , C - دانلود کتاب آموزش کاربردی توابع ویژوال بسیک دات نت :

صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات
تبلیغات

درباره سایت

سلام.من محمدرضا متصدی زاده دانشجوی رشته کامپیوتر در دانشگاه آزاد کرمان به همراه دوستم آرش سلطانی دانشجوی رشته کامپیوتر در دانشگاه ملی تهران ، از سال دوم هنرستان در رشته کامپیوتر با هم فعالیت داریم و در سال سوم این وبسایت رو به راه انداختیم ، امید واریم مطالبی رو که در مورد برنامه نویسی به زبان های مختلف قرار می دهیم مورد نیاز شما باشند.با آرزوی ساعاتی خوش برای شما بازدید کنندگان عزیز.

مدیر سایت: محمدرضا متصدی زاده

بهترین مرورگر ها برای نمایش سایت

امکانات دیگر


 

تبلیغات

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
موضوع: VB.Net | نویسنده: آرش سلطانی

توضیحات :

ویژوال بسیک دات نت یک از زبان های معرفی شده به منظور نوشتن برنامه های مبتنی و با استفاده از چهارچوب دات نت است.دستورات این زبان مشابه با بسیک است. چون این زبان جزء مجموعهء چهارچوب دات نت است کد تولید شده توسط ان(MSIL) در بیشتر مواقع فرقی با کد های تولید شده سی شارپ ندارد و کتابخانه های تولید شده در هر یک از این دو زبان مستقیما در دیگری قابل استفاده است. اشتباهی که معمولا در مورد ویژوال بسیک دات نت میشود این است که با توجه به ویژه گی های بسیک کلاسیک که زبانی ساده و مخصوص غیر حرفه ای ها بود, این زبان نیز غیر حرفی تلقی میشود در حالیکه قابلیت های ان کاملا با سی شارپ برابر است. در ضمن زبان مفسری نیست . ویژوال بسیک دات نت علاوه بر امکانات عادی مثل برنامه نویسی برای ویندوز قابلیت برنامه نویسی برای کنسول ها و دستگاه های هوشمند (Smart Device)را هم دارد.سیستم کد ها بسیار منظم تر از ویژوال بسیک 6 شده و تمام کد ها در کلاس ها طبقه بندی میشود.

دانلود کتاب با حجم : 716 KB